Kozia brána

Náš príbeh

Buďte aj Vy súčasťou nášho príbehu.

Koziu bránu sme s manželom otvárali ako mladí gastro nadšenci pred vyše 11 rokmi. Sme rodinným podnikom a našim cieľom vždy bolo aj bude ponúknuť špičkovú regionálnu kuchyňu založenú na produktoch z lokálnych fariem. Kvalitné mäso z rodinného mäsiarstva hašvársky dvor, ryby zo stupavských rybníkov a zelenina zo slovenských polí sú základom pre každé poctivé jedlo, ktoré Vám s naším šéfkuchárom Romanom Svobodom ponúkame.
Priestory reštaurácie Kozia brána

Kozia brána sa nachádza v srdci Starého Mesta v priestoroch, ktoré predtým patrili mestskému pivovaru. Vstup do reštaurácie Kozia brána neprehliadnete – visí nad ňou socha drevenej kozy, maskota reštaurácie.

Drevená socha kozy nad vchodom do reštaurácie Kozia brána

Kozia brána je súčasťou dlhej histórie tejto lokality a aj jej názov je spätý s minulosťou mesta. Kedysi sa v týchto miestach skutočne, ako súčasť mestského opevnenia, nachádzala tzv. Kozia brána, ktorou pastieri vyháňali kozy na úbočia kopcov.

Interiér reštaurácie disponuje až 90 miestami, preto nie je problém usporiadať tu rodinnú oslavu či väčšie posedenie.  V Kozej bráne ku každému klientovi pristupujeme tak, ako by sme akciu organizovali pre priateľa či známeho a chceme splniť všetky želania a očakávania. Pomôžeme a poradíme s ideálnym výberom menu či občerstvenia, prispôsobíme interiér a zladíme dekorácie prestierania.
Prestretý stôl

Ak túžite po chuti domova v centre hlavného mesta, naša reštaurácia je to pravé pre Vás! Srdečne sa na Vás tešíme!

Na objednávku

Na objednávku vám radi pripravíme pečené prasiatko, hus či kačicu s domácimi lokšami a zemiakovými knedlíkmi, domáce pagáče, české buchty, moravské koláče, domáce plnené lokše a iné dobroty.

Objednajte na 0903 773 767.

Platobné metódy

Kozia Brána logo

Reštaurácia Kozia brána